לקבלת הדיל היומי באזור
כל הקטגוריות כל הדילים צ'ופרים להדפסה חינם מועדון הלקוחות איך זה עובד צור קשר
 
מדיניות פרטיות

 

1. קומרס תקשורת בע"מ (להלן "החברה") תעשה מאמצים סבירים ומקובלים בכדי לשמור על סודיות פרטי המשתמש ו\או הרוכש באתר, ולא תעביר את פרטיו האישיים של המשמש ו\או הרוכש לצד שלישי, זולת השימוש הנדרש לצורך מתן השירותים למשתמשים באתר.

2. מכיוון שמדובר בסביבה מקוונת שבה אין אפשרות לאבטחה מוחלטת והרמטית, אין באפשרותה של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה הפרטיים ו\או חשיפת המידע השמור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם למרות אמצעי האבטחה המעולים שנוקטת החברה יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר מאובטח ושמור בידיה ו/ או להשתמש בו לרעה, החברה לא תישא באחריות לכל נזק ישירו/או עקיף ו/או תוצאתי – שנגרמו, אם וככל שנגרמו, בשל פגיעה בסודיות פרטי המשתמשים, דליפת פרטי אמצעי תשלום ו/או פרטי עסקאות.

3.  למרות האמור לעיל, החברה תהא רשאית באופן חריג להעביר את פרטיו האישיים של משתמש ו\או רוכש לצד שלישי, במקרים בהם הנ"ל ביצע ו\או השתתף בכל דרך במעשה או מחדל הפוגעים או עלולים לפגוע בחברה או בכל צד שלישי וזאת בהתאם להליך חוקי, כגון: צו חיפוש, צו בית משפט וכדומה.

4. החברה תהיה רשאית להשתמש בפרטיו האישיים של המשתמש לצרכים פנימיים בלבד, כגון: ניתוח מידע סטטיסטי וכדומה וזאת ללא זיהוי משתמש ספציפי.

5. החברה תהא רשאית לעשות שימוש ב"עוגיות-Cookies" בכדי לספק למשתמש את חווית הקנייה הנוחה והמהירה ביותר. כל משתמש ועל אחריותו יכול להגדיר את הדפדפן שלו כך שיסרב לכל  Cookies.

6. משתמש אשר יגיש תלונה או כל טענה בעבור מוצר\שרות ספציפי, יחשב כמי שאישר להעביר את פרטיו האישיים למפרסם\ספק הרלוונטי בכדי לברר תלונה זאת.

7. מבלי לגרוע באמור לעיל, בכל מקרה אין החברה חייבת לענות על כל שאלה, טענה ,בירור וכל הצעה אחרת אשר תוגש אליה, לרבות פנייה באמצעות "צור קשר", "תיבת המשאלות" ו"בעל עסק", אך תשתדל לעשות זאת לרווחת לקוחותיה.שרות לקוחות
אנחנו כאן לשרותכם תמיד!
04-6401248
בעל עסק
מעונין בלקוחות חדשים?
פרסום ממוקד ואיכותי מדבר אליך?
לפרטים